Telefon: +420 721 103 913
Adresa: Přepeře u Turnova, Pelechov, Lažany
Czech English
O nás

O nás

Společnost EF Recycling s.r.o. byla založena v roce 2019 a je Vaším partnerem ve všech aspektech recyklace plastů, kovů a papíru.

V roce 2021 došlo k navázání úzké spolupráce s uznaným zaměstnavatelem na chráněném trhu práce se společností CZ BRIK, s.r.o.

Provozy naší společnosti najdete v Libereckém kraji – Přepeře nedaleko Turnova,
Pelechov v Železném Brodě, Lažany poblíž Mladé Boleslavi a Turnova.

Zabýváme se výkupem a recyklací více než 100 druhů plastů, ale i kovů a papíru, které následně zpracováváme formou třídění, drcení a regranulace. Takto zpracované odpady prodáváme lokálně a rovněž ve velkém počtu zpracovatelským a výrobním závodům po celém světě. 

Recyklujeme
plasty, kovy a papír

Vzhledem k rostoucímu významu ekologie vzrůstá i význam recyklace ve všech oblastech lidské činnosti. Základním cílem naší společnosti je přispět k řešení ekologické zátěže způsobené konkrétně plastovými, papírovými a kovovými odpady. Specializujeme se na výkup a recyklaci plastů převážně formou drcení a následné regranulace. Dále zajišťujeme výkup kovů a papíru. 

Řešíme odpadové hospodářství

Pro své zákazníky jsme schopni zařídit komplexní servis v oblasti odpadového hospodářství od dopravy plastů, ale i papíru a kovů, tak u nebezpečných odpadů.